16 травня 2021  РАЗ-ДВА-ТРИ-ЧЕТЫРЕ-ПЯТЬ — ВИННИ-ПУХ ИДЕТ ИСКАТЬ

для дошкільного та молодшого шкільного віку

21 травня 2021  ЖЕНИТЬБА

для дорослих

22 травня 2021  МАСТЕР И МАРГАРИТА

для дорослих

22 травня 2021  КАЗКА ДЛЯ МАЛЕНЬКОГО ЗАЙЧИКА

без вікових обмежень

За різьбленими дубовими дверима відкривається дивовижний і чарівний світ казок для дітей і дорослих ... Вітрини при вході у театр прикрашені зеленню і квітами. Багато рослин - екзотика для наших країв. У «живому куточку» живуть різноманітні птахи.  

Мармурові сходи ведуть до зали, де на сцені народжуються казки та дива. Стіни прикрашають вітражі - авторські роботи Олексія Щеглова.  

 У фойє перед залом для глядачів постійно діють виставки різних художників-професіоналів і дітей-художників, які тільки починають робити свої перші успіхи в мистецтві.  

На третьому поверсі вас чекає єдиний в Україні Музей театральних ляльок. Екскурсоводи познайомлять глядачів з історією розвитку мистецтва театру ляльок. Фонд музею налічує понад 11 тисяч експонатів, які зберігають історію мистецтва граючих ляльок і людей, пов'язаних з цим мистецтвом.  

Сучасний інтер'єр залу, нові глядацькі крісла, європейські вимоги до якості та можливостей сценічного обладнання - все націлене на підвищений комфорт для глядачів сьогодні.  

Харківський Театр Ляльок

Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва - це симбіоз дбайливого ставлення до традиційних форм лялькового дійства та безперервного експерименту в сфері пошуку нових виразних засобів. У діючому репертуарі театру, крім постановок для дітвори різного віку, більше одинадцяти вистав вечірнього репертуару для дорослих. Всім глядачам театру доступний вхід в унікальний для України Музей театральних ляльок. У фойє театру постійно проводяться творчі виставки професійних і починаючих художників, скульпторів, графіків і фотографів. «Живий куточок» і різноманіття квітів прикрашають інтер'єри театру. Театр щорічно випускає кілька прем'єрних постановок.

Незабаром на сцені театру:

Новини та події

Казка для маленького зайчика

 

 12-11-2020

Казка для маленького зайчика

17 листопада у нашому театрі відбудеться прем’єра вистави
Зворушлива історія про дружню сім'ю зайчиків, де найменший з них щиро вірить в чудеса. Зайчик бачить величезний світ дор ... Докладніше

 

 21-08-2020 Презентуємо новинки сезону!
Тепер Ви зможете подивитися деякі вистави у суперкамерному форматі – на нашій малій сцені у зимовому саду. На них можна буде прийти класом, групою дитячого садку або просто зібравшись кількома родинами. ...

 20-08-2020 Відкриття 82-го театрального сезону
Відкриття театрального сезону відбудеться вже цього тижня! Нарешті, друзі, наша вимушена розлука закінчується, і ми страшенно раді зустрічі з вами! Відкриття 82 театрального сезон ...

 02-04-2020 Вітаємо наших колег!
режисера-постановника Оксану Дмітрієву, художника-постановника Наталію Денисову, художника з анімації Анну Брагіну та композитора Катерину Палачову!

Читати все

 

 • ВИСТАВИ

  ВИСТАВИ

  За час діяльності театру на сцені було поставлено понад 270 різних п'єс.
  Самих же вистав було створене ще більше, у силу того, що до ряду п'єс режисери зверталися і звертаються, змінюючи свою концепцію з часом, створюючи нові сценічні версії.

  Действующий репертуар
 • АКТОРИ

  АКТОРИ

  Трупа театру відома своїм унікальним складом.
  Театр вигідно відрізняє прекрасна професійна трупа, талановито володіючи сучасною театральною мовою. Це дозволяє режисерам реалізовувати складні експерименти, ставлячи перед акторами непрості сценічні завдання.

  Труппа театра
 • ІСТОРІЯ

  ІСТОРІЯ

  За час свого існування театр не раз доводив і доводить знову й знову свою першість в сфері театральних та естетичних новацій.
  Сьогодні в репертуарі театру понад 20 вистав для дітей та найбільший в Україні репертуар вечірніх вистав для дорослої аудиторії.

  Исторический очерк
 • ПЕРСОНАЛІЇ

  ПЕРСОНАЛІЇ

  Успіх і процвітання театрального мистецтва завжди пов'язане з конкретними творчими особистостями.
  Театру пощастило, що на різних етапах виникнення та зростання колективу, багато талановитих людей пов'язували свою долю з ним, щедро привносячи свої знання, досвід і дар в роботу.

  Исторические личности

Інформаційна підтримка

 • internet-bilet.ua
 • Сайт города Харькова
 • Афиша театров Харьков, отзывы, мнения
 • Афиша Харькова