3 грудня 2021  ГАМЛЕТ

для дорослих

4 грудня 2021  ЕЩЁ РАЗ О КРАСНОЙ ШАПОЧКЕ

для дошкільного та молодшого шкільного віку

4 грудня 2021  ВИШНЁВЫЙ САД

для дорослих

5 грудня 2021  КОШКИН ДОМ

для дошкільного віку

За різьбленими дубовими дверима відкривається дивовижний і чарівний світ казок для дітей і дорослих ... Вітрини при вході у театр прикрашені зеленню і квітами. Багато рослин - екзотика для наших країв. У «живому куточку» живуть різноманітні птахи.  

Мармурові сходи ведуть до зали, де на сцені народжуються казки та дива. Стіни прикрашають вітражі - авторські роботи Олексія Щеглова.  

 У фойє перед залом для глядачів постійно діють виставки різних художників-професіоналів і дітей-художників, які тільки починають робити свої перші успіхи в мистецтві.  

На третьому поверсі вас чекає єдиний в Україні Музей театральних ляльок. Екскурсоводи познайомлять глядачів з історією розвитку мистецтва театру ляльок. Фонд музею налічує понад 11 тисяч експонатів, які зберігають історію мистецтва граючих ляльок і людей, пов'язаних з цим мистецтвом.  

Харківський Театр Ляльок

Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва - це симбіоз дбайливого ставлення до традиційних форм лялькового дійства та безперервного експерименту в сфері пошуку нових виразних засобів. У діючому репертуарі театру, крім постановок для дітвори різного віку, більше одинадцяти вистав вечірнього репертуару для дорослих. Всім глядачам театру доступний вхід в унікальний для України Музей театральних ляльок. У фойє театру постійно проводяться творчі виставки професійних і починаючих художників, скульпторів, графіків і фотографів. «Живий куточок» і різноманіття квітів прикрашають інтер'єри театру. Театр щорічно випускає кілька прем'єрних постановок.

Незабаром на сцені театру:

Новини та події


 22-06-2021 Ушел из жизни выдающийся мастер сцены, великий актер-кукольник, народный артист Украины Алексей Юрьевич Рубинский
Театральное искусство Украины понесло тяжелую утрату. Утром 22 июня ушел из жизни выдающийся мастер сцены, великий актер-кукольник, народный артист Украины Алексей Юрьевич Рубинский.

 20-05-2021 УВАГА: ПРЕМ'ЄРА!
Відкрито продаж квитків на прем'єру вистави «Історія роду, який згубили марні надії, бойові півні та безпутні жінки» за мотивами латиноамериканських романів Прем'єрні покази вистави відбудуться 25 та 26 червня, а також 2 та 3 липня 2021 року. ...

Читати все

 

 • ВИСТАВИ

  ВИСТАВИ

  За час діяльності театру на сцені було поставлено понад 270 різних п'єс.
  Самих же вистав було створене ще більше, у силу того, що до ряду п'єс режисери зверталися і звертаються, змінюючи свою концепцію з часом, створюючи нові сценічні версії.

  Действующий репертуар
 • АКТОРИ

  АКТОРИ

  Трупа театру відома своїм унікальним складом.
  Театр вигідно відрізняє прекрасна професійна трупа, талановито володіючи сучасною театральною мовою. Це дозволяє режисерам реалізовувати складні експерименти, ставлячи перед акторами непрості сценічні завдання.

  Труппа театра
 • ІСТОРІЯ

  ІСТОРІЯ

  За час свого існування театр не раз доводив і доводить знову й знову свою першість в сфері театральних та естетичних новацій.
  Сьогодні в репертуарі театру понад 20 вистав для дітей та найбільший в Україні репертуар вечірніх вистав для дорослої аудиторії.

  Исторический очерк
 • ПЕРСОНАЛІЇ

  ПЕРСОНАЛІЇ

  Успіх і процвітання театрального мистецтва завжди пов'язане з конкретними творчими особистостями.
  Театру пощастило, що на різних етапах виникнення та зростання колективу, багато талановитих людей пов'язували свою долю з ним, щедро привносячи свої знання, досвід і дар в роботу.

  Исторические личности

Інформаційна підтримка

 • internet-bilet.ua
 • Сайт города Харькова
 • Афиша театров Харьков, отзывы, мнения
 • Афиша Харькова