Вистави

 • Сергій Козлов

  ЇЖАЧОК З ТУМАНУ

  Казка про щастя, або Сни засніженого дитинства

  без вікових обмежень

  Режисер-постановник - Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник – Н. Денисова
  Анімація - Віра Сахнюк
  У виставі лунає музика Гії Канчеліні

   

  ЇЖАЧОК З ТУМАНУ

  Жив-був Їжачок... Той самий Їжачок - друг Ведмедика, та Зайця, та Віслючка... Понад усе на світі друзі любили гуляти з ранку до вечора в рідному лісі та просто нічого не робити. Але це лише здається, що вони нічого не роблять! Адже це ціла справа - навчитися літати на хмаринках; восени знайти у лісі найбільший гриб; взимку - не заснути о 12 годині та дочекатися на Діда Мороза... А потім обов'язково настане весна, повернуться перелітні птахи, та дні стануть довшими, та можна буде ще більше нічого не робити. Тому що вся ця дивовижна пора - дитинство!

  Гран-прі IV Міжнародного фестивалю театрів ляльок та інших форм сценічної анімації ''ANIMA'' (м. Харків, 2017); Премія за найкращу виставу для дітей на ХХVII Міжнародному фестивалі театрів ляльок у м. Бєльсько-Бяла (Польща, 2016); Диплом ХХІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок (2015, м. Каунас, Литва);

  Участь у ІІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки» (2017, м. Львів, Україна); Участь у фестивалі ''Дні української культури в Німеччині'' (м. Магдебург , Німеччина, 18-23.05.2016).
  У виставі беруть участь:

  В'ячеслав Гіндін Геннадій Гуриненко Олександр Маркін Тетяна Тумасянц Олександра Шликова

 

 

ЇЖАЧОК З ТУМАНУ
ЇЖАЧОК З ТУМАНУ
ЇЖАЧОК З ТУМАНУ