Вистави

 • Антон Чехов

  ВИШНЕВИЙ САД

  Комедія

  для дорослих

  Режисер-постановник – Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник-постановник - Н. Денисова

   

  ВИШНЕВИЙ САД

  У кожної людини є місце, що пов'язане із найдорожчими серцю спогадами та переживаннями. Для Любові Андріївни її імення Раневських було саме таким. Понад усе вона любила вишневий сад.

  На зломі епох, у зіткненні антагоністичних світоглядів: від любові безсильно-споглядальної до любові, що руйнує у своєму сліпому ентузіазмі - історія кількох поколінь. Вона розгортається в тіні дерев, на яких мають наливатися багряним, солодким соком округлі, соковиті ягоди. Але чи то жорстокосердя, чи то невблаганний час вже іскрить об точило лезом сокири.

  Лауреат Всеукраїнського огляду-конкурсу ''Прем'єри сезону 2015/2016'' (2017): дипломи ''За найкращу виставу для молоді та дорослих'', ''За найкращу режисуру'' (Оксана Дмітрієва), ''За найкращу чоловічу роль'' (роль Лопахіна - Олександр Маркін); від Міністерства культури - Премія ім. Леся Курбаса Оксані Дмітрієвій за значний внесок у розвиток театрального мистецтва України (2017)
  У виставі беруть участь:

  В'ячеслав Гіндін Геннадій Гуриненко Ігор Мірошніченко Олексій Бойко Олена Грабіна Олександр Коваль Ольга Коваль Вікторія Міщенко Олександр Маркін Михайло Озеров Альона Озерова Павло Савєльєв Тетяна Тумасянц Олександра Медведєва

 

 

ВИШНЕВИЙ САД
ВИШНЕВИЙ САД
ВИШНЕВИЙ САД