Вистави

 • Уільям Шекспір

  ГАМЛЕТ

  Трагедія

  для дорослих

  Режисер – Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник – Н. Денисова
  Художник з освітлення – Дмитро Прасолов
  Робота над вокальними номерами – Катерина Палачова
  У виставі лунають фрагменти композицій Фолькера Бертельманна (Хаушка)

   

  ГАМЛЕТ

  Залізний, жорсткий вік, що всіх спіймав у пастку… Змішалося все – хто правий, а хто винний, що істинне, що хибно. Острівець в безкрайньому космосі, що продувають всі вітри – зламана людська душа болісно намагається відшукати вірний напрямок. Ви вважаєте, що справедливості немає? А кажуть, що в цьому світі завелася совість! Та «жити по совісті», мабуть, означає жити якось інакше, за законами любові, а не ненависті?

  Але у світі дзеркал та віддзеркалень все настільки хитке. Шлях пошуку правди та світла виявляється дорогою, що веде в пекло, тяжкою дорогою прозрінь та втрат. Адже пекло та рай – реальні простори, що ми щохвилини створюємо. Та як не намагаєшся зцілити цей світ, що розпадається, тільки що вибудувані крихкі зв'язки знову змітає вітер – лютий вітер невідворотних змін.

  Вистава одержала не одну перемогу з дня прем'єри. З 2017 по 2019 рік на Всеукраїнському огляді-конкурсі «Прем'єри сезону» вистава отримала дипломи «За найкращу режисуру», «За найкращу сценографію», «За найкращу чоловічу роль», «За найкращий ансамбль» та «За найкращий дебют».
  У виставі беруть участь:

  В'ячеслав Гіндін Геннадій Гуриненко Владислава Аракелян Віталій Бурлєєв Олена Грабіна Олександр Коваль Вікторія Міщенко Олександр Маркін Володимир Мельник Павло Савєльєв Тетяна Тумасянц

 

 

ГАМЛЕТ
ГАМЛЕТ
ГАМЛЕТ