Вистави

 • КАЗАНОВА

  Венеціанський карнавал за творами Марини Цвєтаєвої та Джакомо Казанови

  для дорослих

  Режисер-постановник – Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник-постановник – Н. Денисова
  Композитор – Філіп Ґласс
  Пластика – Інна Фалькова
  Вокал – Наталія Руденко

   

  КАЗАНОВА

  Улюбленець жінок, пристрасний шанувальник, вмілий коханець, чоловік-свято, який закрутив швидкоплинними пригодами голову сотням жінок. Його ім'я стало прозивним у віках.

  Але зараз, далеко від батьківщини, у в'язкому кімнатному сутінку стародавнього замку, старий, самотній, осміяний Казанова перебуває віч-на-віч зі своїми спогадами, що мелькають за вікном. Він, який вмів наповнити дівочі серця легкими хвилюваннями та трепетною закоханістю, занурений у думки. Чи була в його житті хоч крапелька справжнього кохання, яке обпалює своєю щирістю і манить справжньою глибиною? Десь там, у вихорі приємних спогадів про невигадливі перемоги, що ховаються за венеціанськими карнавальними масками, у неясному і золотистому відблиску Місяця, вислизає відкрите обличчя тої, у чиїх пальчиках грає ключ від серця Казанови.

  У виставі беруть участь:

  Ігор Мірошніченко Віталій Бурлєєв Наталія Гранковська Ольга Коваль Вікторія Міщенко Олександр Маркін Ольга Мохленко Михайло Озеров Альона Озерова Олексій Петриченко Валентина Ричагова Павло Савєльєв Максим Татарчук Олександра Шликова

 

 

КАЗАНОВА
КАЗАНОВА
КАЗАНОВА